אודות המשרד

משרד עוה"ד סימון, עישר, פורת ושות' נוסד בשנת 2006 ומספק שירותי ייעוץ וטיפול משפטיים במגוון של נושאים ותחומים משפטיים, בעיקר בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי (ליטגציה), נדל"ן (כולל תמ"א 38 וליווי פרוייקטים של פינוי בינוי), דיני משפחה ומעמד אישי, גישור עסקי ומשפחתי, הגירה לארה"ב ועוד.
במשרד מס' עורכי דין כשכל עורך דין מתמחה בתחומו ובכך מעניק המשרד שירות ייחודי כולל ומקצועי במגוון השירותים לכלל לקוחותיו.

למשרד תחומי עיסוק ייחודיים ובין היתר ייצוג של מאות ממפוני גוש קטיף אל מול מנהלת תנופה, ייצוג של מאות עסקים וחקלאים הזכאים לקבלת פיצויים ממס רכוש במסגרת מבצע עופרת יצוקה ועמוד ענן וכן ליווי של שכונות מגורים בהקמה.
למשרד קשרי עבודה מעולים עם בעלי מקצוע ומומחים רבים ומגוונים לרבות יועצי מס ורו"ח, מהנדסים, שמאים, גרפולוגים, אדריכלים, כלכלנים, חוקרים פרטיים, מומחים בתחומים שונים, וקשריו מסייעים לו רבות בניהול התיקים ובייצוג הלקוחות.

המשרד ממוקם באופן נח בלב העשייה העסקית והמשפטית וידוע באווירה החמה והמשפחתית שהוא משרה על לקוחותיו ובטיפול המהיר והיעיל בענייניו של הלקוח, כמו גם בהישגים המשפטיים יוצאי הדופן בשלל התחומים בהם הוא עוסק באופן שוטף מידי יום.
סטודיו סמדר מחט | סטודיו למיתוג ועיצוב | בניית אתרים ועיצוב גרפי